Jsi těhotná poprvé a chtěla bys vědět, co Tě čeká?

Nebo máš už s těhotenstvím svou zkušenost a tentokrát bys to chtěla jinak? Více v klidu, více spokojená a více si to užít?

Jsi na začátku krásné cesty, na jejímž konci Tě čeká setkání s bytostí Tobě nejbližší. 

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období ženy.

Provedu Tě tímto obdobím.

Povím Ti, co se zrovna děje ve Tvém těle, s Tvým miminkem, co vás dva čeká. Budeš prožívat různé emoce, ať už pozitivní nebo negativní. Navedu Tě, co s nimi dělat, aby ses cítila klidná a spokojená.

Prošla jsem si celou touto cestou dvakrát a pokaždé jinak, jednou plna strachu a podruhé s klidem v duši a užila si každý okamžik.

Ukážu Ti možnosti, díky kterým si to taky můžeš užít a nepustit si k tělu strachy.

Vydej se na cestu a najdi si svou SPOKOJENOST

Ke spokojenosti vede spousta cest. Každý si musí najít tu svou.

I když Ti sto lidí řekne, co máš dělat, abys byla spokojená, nemusí to u Tebe fungovat, protože jsi jiná, jsi jedinečná.

Proto v tomto eBooku nenajdeš stoprocentní návod na spokojenost.

Nabízím Ti zamyšlení se nad tím, co pro Tebe znamená spokojenost, nabízím Ti mou představu spokojenosti a na svých vlastních prožitcích Ti ukážu, že můžeš najít spokojenost i během složitějšího období (rizikovějšího těhotenství).

Pokud se zamyslíš a budeš ochotná změnit své naučené automatické vzorce, určitě si krok za krokem najdeš cestu ke své spokojenosti a stejně jako já si krok za krokem dojdeš ke spokojenému těhotenství.

Je to proces, je to cesta.

A i cesta je cíl.

Neváhej a vydej se na tuto cestu za sebepoznáním a spokojeností (ne jen v těhotenství).

Co v eBooku najdeš

Vývoj miminka

Najdeš zde jak se miminko vyvíjí od samého začátku až do konce těhotenství. Kdy se objevují první pohyby, kdy dítě vnímá zvuky a spoustu dalšího.

Změny Tvého těla

Zajímá Tě jak a proč se Tvé tělo v těhotenství mění? I toto najdeš v e-booku.

Emoce a co s nimi

V těhotenství se objevují různé emoce, které Ti vždy nemusí být příjemné. Bachovy esence Ti dokáží pomoci. Nabízím Ti popis esencí ve vztahu ke konkrétním emocím.

Vyšetření v těhotenství

Přehled všech pravidelných i nepravidelných vyšetření a proč se provádějí.

Mé vlastní zkušenosti

Prolínají se celým eBookem. Navíc na svých příbězích z těhotenství Ti ukážu, že i rizikovější těhotenství může být spokojenější než nerizikové, pokud si přenastavíš svou mysl.

Tipy, jak si pomoci od nemocí a těhotenských potíží homeopatiky

Jsi nemocná nebo Tě trápí těhotenská nevolnost a nevíš, jaké léky si můžeš vzít, abys neublížila miminku? V eBooku najdeš tipy, jak na to s homeopatiky.

Hypnoporod

Krátce se zmíním i o tom, co to vlastně je hypnoporod a jak Ti může pomoci nejen u přirozeného porodu, ale i u císařského řezu.

Zamyšlení se nad spokojeností

V tomto eBooku najseš můj pohled na to, co podle mě vede ke spokojenosti. Uvědomění si a začlenění do Tvého života už bude na Tobě.

Tipy, na zajímavé knihy

Představím Ti knihy, které jsem v těhotenství četla, zaujaly mě a byly mi přínosem.

Bonusy

Bonus 1 - Žij tady a teď

Mindfullness je užitečná metoda, jak se naučit vnímat přítomný okamžik a uvědomovat si v každé chvíli, co právě dělám a co prožívám.

Ukážu Ti, jak jsem s tím začala já a na čem jsem si pozornost trénovala, abych si lépe uvědomovala i maličkosti, mohla se z nich radovat a hlavně být za ně vdečná.

Bonus 2 - Těhotenský deníček

Do tohoto workbooku si můžeš zapisovat vše, co prožíváš v těhotenství – své emoce, pocity, myšlenky, nápady, přání, ale třeba i vzkazy pro miminko.

Těhotenský deníček v současné době tvořím a jakmile bude hotový, zašlu Ti jej na e-mail uvedený ve Tvé objednávce eBooku.

I proto je nyní eBook za sníženou cenu do doby, než bude i tento bonus k dispozici.

Napsaly jste mi

E-book velice jemně ukazuje cestu celým těhotenstvím i se všemi vyšetřeními a zdravotními potížemi, které mohou nastat (chřipka, psychické potíže, atd.). Obsahuje odborné informace, které jsou však napsány lidsky. Zároveň je e-book protkán osobními příběhy paní doktorky, což je velice příjemné a musím říct, že některé jsou velmi dojemné až mrazivé. Moc oceňuji kapitoly o homeopatii a Bachovkách, protože v těhotenství si žena nemůže na běžnou nemoc jen tak "lupnout" prášek. Děkuji za něj a už se moc těším na další díl o porodu!
E-book se mi líbí. Vše je hezky srozumitelně napsané. Super jsou zejména vlastní zkušenosti autorky a také všechna vyšetření, která se v těhotenství provádějí.
MUDr. Eva Vrtná
E-Book Spokojené těhotenství krok za krokem jsem přečetla jedním dechem. Jedná se o úžasné propojení lékařské vědy a alternativnějších přístupů v této oblasti. Vnímám ho jako skvělou podporu v tomto citlivém období ženy. Jednak jsem zde našla možnosti jak vyladit psychickou stránku a zároveň je zde srozumitelně nastíněno, co se děje s tělem ženy a miminka po biologické a fyziologické stránce. Žena si tu může v klidu pročítat změny, které nastávají. Já jsem přesně typ, který se bojí u doktora zeptat, tak zde mám odpovědi na většinu svých otázek. Bez stresu a tlaku se k nim můžu vracet. Nadchly mě konkrétní doporučení na Bachovy esence a homeopatika. Děkuji za takové seskupení informací a vlastních zkušeností!