Bachovy esence Papilio

Má cesta

Kdo jsem?

Jsem máma dvou úžasných dětí a jednoho andílka. Díky nim se neustále učím a posouvám se dál.

Díky nim jsem součástí toho báječného dětského světa, který je veselý, hravý, bezstarostný a věří, že nic není nemožné.

Užívám si každý den se svými dětmi.

Uvědomila jsem si, co skutečně znamená žít tady a teď. Změnila jsem spoustu svých starých programů a úhlů pohledu. Díky tomu je teď můj život radostnější, veselejší a ve větší lehkosti.

A to je to nejlepší, co jsem sama sobě a svým dětem mohla dát.

Přijímám sama sebe, takovou jaká jsem. Věřím si. Vážím si sebe. Mám ujasněné priority. Vím, co chci a co už nechci. Vidím zázraky i v maličkostech.

Jsem vděčná za vše, co mám.

Dříve to ale bylo jiné ...

Žila jsem život podle naučených schémat, ve spěchu, stresu a často na autopilota. Řešila jsem každou maličkost a trápila se tím.

Nedůvěřovala jsem sama sobě a svým schopnostem. Pochybovala jsem o každém svém rozhodnutí a bála se udělat „chybu“, zvolit si „špatně“. Srovnávala jsem se s ostatními a věřila, že jsou mnohem lepší než já.   

"Jestliže najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede." - Arthur C. Clarke

Největší seberozvoj vede přes největší životní krize.

Kromě řady menších či větších „zádrhelů“, jsem si prožila tři velké životní krize – potrat, rozvod a ztrátu dalšího partnera.

Během těchto životních zvratů ke mě postupně přišly metody – Bachovy esence a Access Bars – které mi pomohly zahojit bolavá místa a posunuly mě dál.

Dnes se na vše, co bylo, dívám s vděčností, protože mi to umožnilo vidět věci a svět jinak, být více v přítomnosti, více vnímat a žít lepší život.

Zjistila jsem, co skutečně znamená BÝT SAMA SEBOU, a i díky tomu teď dělám věci, které mě skutečně baví a naplňují.

„Tajemstvím života je sedmkrát padnout a osmkrát vstát.“ —  Paulo Coelho

Dnes jsem poradkyně Bachových esencí, certifikovaný praktik Access Bars, Access energetického faceliftu a Access tělesných procesů, autorka několika eBooků a také maluji energetické obrazy.

Všem, kteří hledáte na své cestě VÍC, chcete žít lépe, bez stresu, s větší lehkostí a radostí, ráda ukážu možnosti, jak na to …

"Děkuji Zemi a obloze za příležitosti, které mám." - Keanu Reeves

Pokud Vás zajímá, co znamená Papilio a jak název vznikl, koukněte se zde.