Bachovy esence Papilio

Bachovy esence

Bachovy esence jsou přírodní, netoxické výtažky z květů rostlin a stromů.

Jejich objevitel, Dr. Edward Bach, svými pokusy zjistil, že lidské emoce a lidská duše mají stejné vibrace, jaké jsou v některých rostlinách. Věřil, že pokud něco trápí naší duši, postupně se to projeví na těle jako nemoc.

Nemoc však nepovažoval za něco špatného, ale naopak – nemoc je náš ukazatel (varovný) signál, že myslíme nebo děláme něco špatně, že nejdeme na své životní cestě  směrem, kterým bychom měli jít.

„Nemoc není krutost ani trest, ale pouze oprava, nástroj, kterým si naše duše posloužila, aby poukázala na naše chyby, aby nás zadržela před většími omyly, jež by nadělaly větší škody, a aby nás přivedla zpět na cestu Pravdy a Světla, ze které bychom nikdy neměli sejít“

Dr. Edward Bach 1931

S čím pomáhají Bachovy esence

Bachovy esence Vám pomůžou s negativními emocemi a pocity.

Vzpomeňte si, na nějakou situaci, ve které Vám nebylo dobře. Co jste cítili? Byl tam vztek, zklamání, pocity selhání, obviňování sama sebe nebo cokoliv jiného?

Bachovy esence tyto emoce umí zklidnit tak, abyste se na situaci mohli podívat z jiného úhlu pohledu a zjistili, co je pro Vás v danou chvíli nejlepší, uvědomíte si, co je potřeba udělat nebo jaké je řešení dané situace nebo problému. Esence Vám zároveň poskytnou sílu a odvahu danou změnu udělat.

Někdy bývá dost těžké vykročit ze své komfortní zóny (z prostoru, který dobře znáte) do něčeho nového, neznámého. Ale jedině tím, že opustíte právě tuto komfortní zónu a převezmete iniciativu a zodpovědnost, si můžete vytvořit něco, s čím budete spokojenější.

Další oblasti, kde esence pomáhají a naopak s čím Vám nepomůžou, najdete v mém článku na blogu.

Jak probíhají konzultace a co zahrnují

Na konzultaci se můžeme sejít buď osobně nebo využít e-mail.

Osobní konzultace probíhají v Centru Antakarana v Ostravě a trvají 30 – 60 minut. Během té doby probereme vše, co Vás trápí a společně vybereme esence, které s Vámi rezonují. 

E-mailové konzultace bývají zpravidla časově delší, než se dobereme chtěného výsledku (výběru esencí), ale pro někoho mohou být příjemnější. Odpadá zde například ostych z osobního kontaktu s cizím člověkem, poskytují více času na uvědomění si vlastních emocí a pro klienty mimo Ostravu šetří čas a ujeté kilometry.

Zašlete mi e-mail na skarupova.kubicova@seznam.cz, ve kterém popíšete, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci. Snažte se popsat zejména své emoce a pocity, které se pojí s daným tématem, které prožíváte (řešíte). V případě potřeby se Vás doptám na další potřebné informace ke správnému výběru esencí.

Osobní lahvičky esencí se snažím připravit co nejdříve, ideálně do druhého dne. Předání může být opět osobní nebo Vám lahvičku zašlu Poštou nebo Zásilkovnou, dle Vaší preference.

Zkušenosti klientů

"Koncem loňských prázdnin jsem měla velmi špatné období. Měla jsem pocit, že nic nestíhám, že nejsem dost dobrá, že jsem špatná máma a střídaly se u mě nálady smutné, záchvaty vzteku a bezmoci... Začala jsem přemýšlet nad tím, že s tím musím něco udělat. Jako první možnost mě napadly Bachovky, a tak jsem kontaktovala paní doktorku. Probraly jsme spolu citlivě a do hloubky všechny mé pocity, nálady a stavy a paní doktorka mi namíchala kapky přímo na míru. Již po necelém týdnu se mé stavy výrazně zlepšily a netrvalo dlouho a úplně ze mě vymizela všechna zlost, bezmoc i smutek. Z Bachovek jsem opravdu nadšená a všem moc doporučuji konzultaci s paní doktorkou Martinou. Velice citlivě s vámi najde řešení na vaše psychické potíže a stavy. Zakoupila jsem si také krizové kapky a nosím je stále u sebe, pomáhají především dětem ve stresových situacích (zubař, zranění, noční strachy,...). Ještě jednou tímto paní doktorce moc děkuji."
"Bachovy esence a paní Martinu, jsem vyhledala v době, kdy jsem tak trochu v životě nevěděla kam a co dále. Pod jemným a intuitivním vedením jsme společně vybraly kapičky. A pak to začalo. 🙂 Uvnitř mě, jako by se spustil proces. Z počátku jsem nevěděla, co se to děje. Ale s malou pomocí jsem se dostala do přímého kontaktu s mým vnitřním dítětem v nejzraniteljnější fázi. A začaly se dít věci. Děkuji moc za vedení a pomoc s dalším krokem v mém životě, který vnímám jako hodně zásadní."
Martina Ježová
Zdravotní sestra a finanční poradkyně
"Bachovy kapky mi pomohly v době, kdy už jsem nevěděla kudy kam a nemohla vydržet ani sama se sebou. Efekt přišel nenápadně. První si všimnulo okolí, byla jsem prý jiná, snesitelnější... Od té doby vím, že v období napětí a nervozity jsou Bachovy kapky cestou, jak se s nadhledem přenést přes nepříjemné okolnosti, aniž bych se za své chování musela stydět."
Olga
"Poprvé jsme vyzkoušela Bachovy kapky před důležitou zkouškou. Stres, napětí, péče o domácnost a malinkou dceru jsem sama nezvládala. Po měsíci jsem byla klidnější, měla jsem pocit, že to všechno zvládnu. Po nějaké době jsme se k Bachovkám ráda vrátila. Po porodu v důsledku nevyspání a zvykání si na vše nové jsem potřebovala "nakopnout". Tehdy jsem si nechala opět pomoct od kamarádky, která mi namíchala kapky přímo na míru. Byla to skvělá volba. Již po pár dnech jsem byla trpělivější, vstřícnější a vyrovnanější. Můžu vřele doporučit 🙂 "
Jolana
“Jednu dobu měla dcera večerní splíny, strachy, hodně si vše brala k srdci a příliš nad vším přemýšlela, až se rozplakala. Bachovky nám pomohly její rozladění stabilizovat. Můžu říct, že už v prvním týdnu užívání jsme večerní spliny a strachy nemuseli řešit. Martina nám moc pomohla, vše vysvětlila a přesně si poradila s každým jejií problémem, uměla ho pojmenovat a na míru sestavit kapky. Kdykoliv budu potřebovat něco řešit, jak sama v sobě, tak u rodiny, obrátím se na ni. Ještě jednou děkuji!”
Dominika

Kolik to stojí

Každá konzultace s výběrem (nových) esencí

  • 1 osoba 800 Kč
  • 2 osoby (rodič + dítě) 1200 Kč

Následná konzultace se stejným složením esencí

  • 1 osoba 400 Kč
  • 2 osoby (rodič + dítě) 600 Kč

          Ceny jsou platné od 15.11. 2023

Platba a způsob doručení osobní lahvičky esencí

Při osobní konzultaci máte možnost výběru – platbu hotově nebo předem na účet.

Při e-mailové konzultaci se platba provádí vždy předem na účet

Číslo účtu pro platby je 1509150989/5500 .

Do poznámky pro příjemce, prosím, uveďte „Konzultace“ a Vaše jméno.

Osobní lahvičku s esencemi je možné předat osobně nebo zaslat prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny.

Cena poštovného se řídí ceníkem České pošty, v případě Zásilkovny činí 79 Kč.

Cenu poštovného hradíte Vy a je nutné ji  připočítat k ceně za konzultaci při odesílání platby na účet.

Jak se esence užívají a jak dlouho lahvička vydrží

Z osobní lahvičky se užívají 4x denně 4 kapky

Esence můžete kapat rovnou do úst nebo do pití (teplého i studeného). Užívají se nezávisle na jídle (před, po, během). Není nutné před a po jejich užití nejíst a nepít jako u homeopatik.

Lahvička esencí vydrží cca 4 týdny. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.