Bachovy esence Papilio

Access Bars

Access Bars je metoda, která pomáhá zbavit se všech svých předsudků, omezení, programů, bourá hradby, které nám nedovolí žít vědomě a přijímat vše, co se nám nabízí.

Každé dítě při svém narození je nekonečnou bytostí, která není omezena svými myšlenkami, úhly pohledu, pocity a dalšími. Jedná podle toho, co potřebuje. Jak dítě roste a je vychováváno, jsou mu předávány různé úhly pohledu, závěry, úvahy, které ho nakonec začnou omezovat.

Postupně si nedovolí určité věci, protože „co by tomu řekli lidi“, protože „na tohle nemám“, protože „když nebudu poslouchat, nebudou mě mít rádi“ …

Takto je uzavřeno do ohraničené krabice a nevidí ty nekonečné možnosti, které mu vesmír nabízí.

Vše v životě je volba. Abychom si mohli zvolit spokojený a šťastný život, musíme se umět otevřít všem možnostem, musíme je umět přijímat. Když smažeme své předsudky, traumata, omezující myšlenky, závěry a úvahy, budeme pouze vnímat vše, co je kolem nás bez hodnocení, pak budeme žít vědomě a uvidíme tu neomezenou možnost výběru.

„Vědomí je schopnost být přítomen v každém okamžiku života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout vše, nic neodmítat a vytvořit v životě všechno, po čem toužíte, lepší než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.

Co kdybyste byli ochotní se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že tím být nemůžete? Co je pro vás zapotřebí k tomu, abyste si uvědomili, jak podstatní jste pro možnosti světa?“

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness

Jak vše probíhá

Na hlavě se nachází 32 bodů. Tyto body si představte jako duté trubičky (odtud slovo Bars, Bars = dutá trubička), přes které proudí energie.

Lehkými dotyky prstů na tyto body, dochází k rozproudění energie, což postupně rozpouští a maže všechna naše omezení, programy, traumata, předsudky, úsudky, hodnocení a vše, co nás omezuje a nedovolí nám žít v lehkosti a radosti.

Během jednoho sezení ležíte a prostě relaxujete. Může se stát, že usnete. To ale vůbec nevadí, energie a „Barsy“ fungují i tak a navíc se takový spánek považuje za nejvíce osvěžující a přínosný.

Po „Barsech“ pak budete postupně vnímat změny ve svém životě, v tom jak nad věcmi přemýšlíte, jak se na vše díváte jinak nebo jak řešíte situace – jinak,  s větším klidem a nadhledem.

Vše Vám půjde lehčeji.

S čím pomůže Bars?

 • Pomáhá při  stresu, úzkostech, depresích a dalších psychických potížích
 • Celkově uvolňuje a zklidňuje (např. při hyperaktivitě a vztekání u dětí)
 • Zlepšuje spánek
 • Pomáhá lépe snášet složité životní situace
 • Otevírá prostor k uvědomění si jiných možností a otevření se hojnosti
 • Pomáhá vzít život do svých rukou a udělat potřebné volby ke změně k lepšímu
 • Pomáhá při různých bolestech a nemocech těla, které vznikají po stresových situacích (bolesti hlavy, bolesti zad, břicha, …)
 • Rozproudí energii, snižuje míru únavy
 • Vrací radost ze života
 • Spouští samoléčebné procesy v těle, rychlejší regeneraci po úrazech, operacích
 • Pomáhá k  celkovému rozvoji osobnosti
 • A mnohem, mnohem více

Kolikrát musím přijít?

Volba je vždy na Vás.

Po prvním spuštění Bars jsou změny jemné a Vy si jich zpočátku nemusíte sami všimnout (většinou si prvních změn všimne Vaše okolí). Po každém dalším spuštění Bars se změny dějí rychleji a znatelněji a i Vy začnete na sobě změny pozorovat (Např. celkově větší klid, bude se Vám lépe spát. V situacích, ve kterých byste dříve reagovali podrážděně, budete nyní reagovat jinak).

Doporučuji přijít na sezení alespoň třikrát časovém rozmezí, které Vám vyhovuje (týdně nebo méně častěji).

Každá změna chce svůj prostor a čas.

Kde vše probíhá?

Běžně probíhá sezení Bars v prostorách Centra osobního rozvoje Antakarana v Ostravě.

Některým klientům je příjemnější jejich domácí prostředí, tudíž je v rámci Ostravy možnost se domluvit i na sezení u Vás doma.

Jak dlouho to trvá?

Záleží na Vás … 

Samotné sezení Access Bars trvá 60 minut.

Pokud byste potřebovali nějaké téma probrat více, je možné sezení prodloužit na 90 – 120 minut.

Během sezení Vám budu klást otázky, které Vám pomohou si uvědomit přesně to, co potřebujete k Vašemu tématu („problému“).

Zároveň je možné pro Vás vybrat i Bachovy esence na míru.

Kolik vše stojí?

Access Bars (60 minut):

 • 1 600 Kč pro dospělého
 • 1 100 Kč pro dítě, v případě nutnosti zkrácení sezení např. na 30-45 minut, když dítě nevydrží celou hodinu

Access Bars + konzultace (facilitace) + případné Bachovy esence:

 • 90 minut 2 200 Kč
 • 120 minut 2800 Kč

Na sezení Access Bars se můžete objednat na kterémkoliv z mých kontaktů.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.